13.8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Червня, 2024

Реклама

spot_img

Франківські науковці презентували у Мадриді власні дослідження у галузі нанотехнологій. ФОТО

Доцент кафедри інформаційних технологій Університету Короля Данила, кандидат фізико-математичних наук Андрій Бойчук взяв участь у Міжнародній конференції в Мадриді «2nd Annual Conference on Global Nanotechnology», що входить до переліку найпопулярніших конференцій у галузі нанотехнологій та наноматеріалів.

Загалом, учасниками конференції стали науковці з 25 країн світу, де впроваджено нанотехнологічні програми.

Поряд з ними результати власних досліджень, отримані у межах гранту від Університету Валенсії, презентували Андрій та Тетяна Бойчуки.

Дослідження науковців стосуються використання новітніх наноматеріалів на основі шаруватого оксиду марганцю, як основи для електродів натрієвих акумуляторів та суперконденсаторів.

Особливістю цих матеріалів є те, що їх можна використовувати у водних джерелах генерації енергії, що робить їх дешевшими, більш екологічними та безпечнішими.

«Цього року особлива увага зосереджена на медичному використанні цих матеріалів, застосуванні їх в альтернативних джерелах енергії, екології. Додам також, що участь у таких заходах сприяє професійному зростанню, актуалізації нових наукових напрямків та популяризації України в глобальній науці», – відзначає дослідник.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд