Місто виконує обіцянку відремонтувати цьогоріч 50 дворів. Наразі роботи тривають у дворі на Чорновола, 115, 117, 117а і 117б. Наводять лад на прибудинковій території, а також облаштовують паркомісця та відпочинкову зону.
«Тут давно люди просили зробити ремонт. Пригадую, як на цьому місці ми зустрічались з мешканцями цих будинків. Тут дуже великий двір, але акуратний, ще й біля парку. Хочемо зробити його дійсно впорядкованим. Обіцяли це мешканцям і робимо. Тепер ще один двір буде кращим і таким, в якому хочеться жити», – каже Руслан Марцінків, Івано-Франківський міський голова.
Петро Горошко проживає в Івано-Франківську з 1968 року. Розповідає, з моменту, коли ще тільки приїхав до міста, тут у дворі нічого не робилося: «Завжди була вода, зараз бачу вирівняли, а раніше не можливо було пройти, особливо взимку і під час дощів. Мешканці будинку задоволені тим, що нам зараз роблять тут благоустрій».
Пан Василь спостерігає за ремонтом з балкону і зізнається, що подобається те, що бачить: «Робота потихеньку йде. Я тут проживаю вже понад 40 років. Ніякого ремонту досі не було, тільки тепер почали. Чув кругом ремонти робилися, а тепер почали у нас. Як зроблять – буде файно. Двір був в не зовсім доброму стані, калабані були під 117-тим домом і в нас була. А вже як зроблять – то буде краще».
Ведучий інженер виробничо-технічного відділу УКБ міста каже, що половину роботи вже зробили, а саме територію будинку на Чорновола, 115. Матеріалів завезли достатньо, тому планують завершити благоустрій цього об’єкту до кінця липня
«Ведемо тут ремонт прибудинкової території та проїздів і такої відпочинкової зони біля будинків на Чорновола, 115, 117, 117а і 117б. Площа цього благоустрою – 2200 квадратних метрів. Тут є 400 метрів парковки, яка буде облаштована екобруківкою, проїзди з бруківки, товщиною 8 см, а також прибудинкова територія. Ми зняли старий асфальтобетон, поставили бордюри, влаштовуємо поребрик. У 115 будинку ми вже зробили стоянки, проїзд і в’їзди в будинки. Половина роботи вже зроблено», – підсумував Ярослав Кузик, ведучий інженер виробничо-технічного відділу УКБ.
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/355079227_841327987563459_3117407360754743346_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7EeFrhBWSE8AX8s5P4L&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAGMz5dLZZAHAXYCiGvpcI6kN3mXD3NcfGw8u8zfFnabg&oe=6495D92C)
![На зображенні може бути: парник та трава](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354560955_841327977563460_8251882393460617253_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hl80NdIAe2EAX9JQvpM&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDxjvefU2UFm3I0YwMX23e3HZvzObv4N8HwfK1qZs5FOA&oe=6496732A)
![На зображенні може бути: трава](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354605512_841327894230135_8903993252816007559_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4yFGVZ2vDj8AX9bG8dt&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBArzYYiBczudj5Bt8KakggUfgAFehU4DeuTmjrXTiYnA&oe=64964B47)
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354572226_841328130896778_5071230899557791580_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=AYR6Pc6bs1MAX8_0jP0&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBtncMoGKml_H3_wkKiPajIXgUnsojxTRDJZEGBYeru2Q&oe=6495C168)
![На зображенні може бути: 3 людини](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354931008_841328267563431_7851424559958702778_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=v5PYh-fJ8ysAX87hOML&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBfJKkfmiCclhZwg9Isb-zKpFxs1RUkXwF_SgVHp-ppQg&oe=64961BFE)
![На зображенні може бути: великий кіт та сніговий барс](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/354635214_841327807563477_7839527859094289307_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PAAmF44io1AAX8-ULVN&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCPefO0MdPBgGQ0NLqLqQUurFdcPL4K0xDS4HkQpfOm2g&oe=64960ADE)
![На зображенні може бути: дорога, трава та вулиця](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347237212_841327830896808_8785209768217780143_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=49sAjlf9VTsAX_3u16b&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDfiz3bA9I7m8d-DA1UnTz29xwTfwILwCKK3iYLEDz30g&oe=64959CD8)