11.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 29 Травня, 2024

Реклама

spot_img

У Галичі відбувся захід з презентації книги Михайла Гачинського

20 червня у читальному залі Галицької публічної бібліотеки відбулася презентація книги Михайла Гачинського “Завершальний шлях до остаточної незалежності”.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Галицьку територіальну громаду


Відкрила захід в.о. директора Галицької публічної бібліотеки Тетяна Гусак. Модератором заходу виступив директор музею визвольної боротьби рідного краю Богдан Струк. Він розповів присутнім про автора книги, про цікаві факти, викладені у книзі, проте ,чим цінне це видання. Про життєвий шлях Михайла Гачинського розповів голова Братства ОУН -УПА Степан Іванюк . Далі мав слово автор книги, котрий поділився з присутніми історією написання книги, а також тим, як збирав матеріали для її написання. У своєму дослідженні Михайло Гачинський правдиво описує історичні події нашого недалекого минулого, про тернистий шлях України до своєї незалежності.


На заході виступили друзі автора – Володимир Федорняк, Василь Крук, Марія Іваськів. На заході також були присутні працівники бібліотек Галицької територіальної громади.


Музичним дарунком для всіх стала пісня “Де ж наша слава” у виконанні Миколи Чуйка та Богдана Кернякевича. На завершення заходу із подячним словом виступила начальник відділу культури Галицької міської ради Тетяна Горин.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд