9.1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 21 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

У Франківську презентували благодійний проєкт “Лікування ран війни”

У вівторок, 20 червня, у приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ відбулася презентація благодійного проєкту «Лікування ран війни», який реалізовується спільно із підприємцями Прикарпаття. Захід очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Відбудеться благодійна акція “Лікування ран війни” 28 червня, у День проголошення Конституції України, пише ПІК.

Розповідаючи про мету акції, о. Віталій зазначив, що в обраний день, підприємці та покупці, які мають на меті зробити свій внесок в перемогу України, долучаються до акції, де ніхто не програє, бо підприємці жертвують націнку, а покупці — знижку, і роблять покупку в акційні дні. А по завершенні акції пересилають націнку/знижку через довірених волонтерів для людей у потребі або для Збройних Сил України.

“У цей день маємо об’єднати наші сили, щоб разом творити добро і допомагати ближнім. Пригадую, як перед війною ми збирали кошти, щоб встановити пам’ятник жертвам Голодомору у Києві, тоді ми звернулися до наших парафій, і знаєте, нам вдалося стати лідерами у збірці серед Греко-Католицьких Єпархій. Крім цієї ініціативи було ще багато інших успішних благодійних збірок, серед них збірка на лікарні в часі пандемії, збірка для підтримки постраждалих від повені на Івано-Франківщині, збірка на військо, і багато інших. Хотілося б, щоб і ця акція об’єднала наших підприємців, так як є об’єднані наші парафії, а ми всіляким чином будемо сприяти у її реалізації”, – сказав Митрополит Володимир.

11111 09 scaled
11111 04 scaled

Як взяти участь?

  1. Зайти на офіційний сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (https://ugccif.org.ua/ або https://www.facebook.com/ugccif) та завантажити стандартне оголошення про акцію.
  2. Заповнити в оголошенні дату акції та суму знижки у цей день.
  3. Вивісити оголошення на видному місці своєї бізнес-локації.
  4. По завершенні акції, протягом 3-х днів, перерахувати суму націнки/знижки, наданої в обраний день на благодійність (підприємець самостійно обирає напрямок підтримки та конкретного бенефіціара допомоги).
  5. Просканувати QR-код на оголошенні, який заведе на спеціально створену групу в Телеграмі для формування звітності.
  6. У групі просимо внести наступні дані:

– Назва юридичної особи чи ФОПа;

– Сума акумульованих коштів;

– Куди були спрямовані кошти;

– Документи, які підтверджують перерахування допомоги (чеки, квитанції, розписки);

– Контактний телефон власника бізнесу.

  1. Протягом 7-ми робочих днів з моменту завершення акції, Івано-Франківське Архієпархіальне управління опублікує результати даної ініціативи на офіційних Інтернет-ресурсах.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд