13.8 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську на вулиці Чорновола ремонтують двір

Наразі роботи тривають у дворі на Чорновола, 115, 117, 117а і 117б. Наводять лад на прибудинковій території, а також облаштовують паркомісця та відпочинкову зону.

Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.

«Тут давно люди просили зробити ремонт. Пригадую, як на цьому місці ми зустрічались з мешканцями цих будинків. Тут дуже великий двір, але акуратний, ще й біля парку. Хочемо зробити його дійсно впорядкованим. Обіцяли це мешканцям і робимо. Тепер ще один двір буде кращим і таким, в якому хочеться жити», – каже Руслан Марцінків, Івано-Франківський міський голова.

Петро Горошко проживає в Івано-Франківську з 1968 року.

Розповідає, з моменту, коли ще тільки приїхав до міста, тут у дворі нічого не робилося: «Завжди була вода, зараз бачу вирівняли, а раніше не можливо було пройти, особливо взимку і під час дощів. Мешканці будинку задоволені тим, що нам зараз роблять тут благоустрій». 

Пан Василь спостерігає за ремонтом з балкона і зізнається, що подобається те, що бачить.

«Робота потихеньку йде. Я тут проживаю вже понад 40 років. Ніякого ремонту досі не було, тільки тепер почали. Чув кругом ремонти робилися, а тепер почали у нас. Як зроблять – буде файно. Двір був в не зовсім доброму стані, калабані були під 117-тим домом і в нас була. А вже як зроблять – то буде краще».

Ведучий інженер виробничо-технічного відділу УКБ міста каже, що половину роботи вже зробили, а саме територію будинку на Чорновола, 115. Матеріалів завезли достатньо, тому планують завершити благоустрій цього об’єкту до кінця липня.

«Ведемо тут ремонт прибудинкової території та проїздів і такої відпочинкової зони біля будинків на Чорновола, 115, 117, 117а і 117б. Площа цього благоустрою – 2200 квадратних метрів. Тут є 400 метрів парковки, яка буде облаштована екобруківкою, проїзди з бруківки, товщиною 8 см, а також прибудинкова територія. Ми зняли старий асфальтобетон, поставили бордюри, влаштовуємо поребрик. У 115 будинку ми вже зробили стоянки, проїзд і в’їзди в будинки. Половина роботи вже зроблено», – підсумував Ярослав Кузик, ведучий інженер виробничо-технічного відділу УКБ.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд