Відбувся IV молитовний сніданок, який вже став доброю щорічною традицією в Івано-Франківську.
Цього разу захід зібрав понад 2 сотні гостей. Серед присутніх – політики, представники духовенства, волонтери та військові, їхні рідні, громадські активісти.
У спільній молитві просили про збереження життів українців, дорослих і дітей, про те, щоби Бог беріг наше військо, яке відважно і самовіддано захищає усіх нас, й дав сили людям, яких війна погнала далеко від дому.
![null](https://admin.ifnews.org.ua/uploads/600x400/2023/06/16/1248d9e923ad7f37ed48047154447201.jpeg)
![null](https://admin.ifnews.org.ua/uploads/600x400/2023/06/16/3b4d6ef2a771419b8d804f52708e6f5e.jpeg)
![null](https://admin.ifnews.org.ua/uploads/600x400/2023/06/16/f6d920b988ce6a2a91c8d8ac44d5564b.jpeg)
![null](https://admin.ifnews.org.ua/uploads/600x400/2023/06/16/aeb62edd0026d54d9d4ea101d9bb24f7.jpeg)
![null](https://admin.ifnews.org.ua/uploads/600x400/2023/06/16/4c3186cd8abfc0b84dac72c98a5317a2.jpeg)