19.1 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську пропонують приватизувати підвальні приміщення у центрі міста

Івано-Франківська міська рада виставила на державні онлайн-аукціони для приватизації нежитлові приміщення в одному з будинків у центрі міста. Торги відбудуться у державній електронній системі Прозорро. Продажі 23 червня.

Нежитлові приміщення розташовані в підвалі житлового будинку на вул. Крива, 4А, в центральній частині міста поруч з колишнім магазином «Фуршет».

В Івано-Франківську пропонують приватизувати підвальні приміщення у центрі міста 1

Площа об’єкта – 41,2 квадратні метри. Приміщення під’єднані до електромережі та систем теплопостачання і водозабезпечення, є окремий вхід, зручний заїзд до будинку та місця для паркування авто.

В Івано-Франківську пропонують приватизувати підвальні приміщення у центрі міста 2

Стартова ціна – 476,2 тис. грн. Усі охочі позмагатися за обʼєкт на онлайн-аукціоні з приватизації можуть подавати заявки на участь через акредитовані в системі Прозорро.Продажі майданчики  до 22 червня.

В Івано-Франківську пропонують приватизувати підвальні приміщення у центрі міста 3

Мала приватизація державного та комунального майна відповідно до законодавства проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі. Малій приватизації підлягають обʼєкти – нерухомість, підприємства та інші обʼєкти, вартість яких не перевищує 250 млн грн.

Приватизація державного майна через електронну торгову систему Прозорро.Продажі допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. А кошти від приватизації комунальної власності наповнюють місцеві бюджети. До прикладу, від початку повномасштабного вторгнення таким чином місцеві бюджети на Франківщині заробили понад 10 мільйонів гривень.

Взяти участь в е-аукціонах може кожен, хто має на це визначене законодавством право, і приватизувати за ринковими цінами унікальну нерухомість, яку виставляє тільки держава або громада. 

Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно:

  • зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих у електронній торговій системі Прозорро.Продажі;підготувати необхідний пакет документів;
  • подати заявку на участь і запропонувати свою ціну; 
  • оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1200 грн) внески.

До слова, переможець аукціону може використати гарантійний внесок в рахунок оплати, а інші отримають його назад.

Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта, після чого підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.

Для держави та органів місцевого самоврядування приватизація – це можливість збільшити надходження до бюджетів і залучити інвестиції. А для сформованого бізнесу чи підприємців-початківців – реальний шанс втілити у життя свою бізнес-ідею. За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено за підтримки американського народу для проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди Агентства США, проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA) або уряду.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд