20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

У Франківську “Пенсія” та Sanna піснями збирали гроші для онкохворих діток (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У четвер, 11 травня, у центрі Івано-Франківська гурт “Пенсія” та Sanna виступили на благодійному концерті “На Шапку”, аби допомогти зібрати гроші для онкохворих діток.

Це вже другий такий концерт цьогорічного сезону. Під час нього вдалося зібрати понад 15 тисяч гривень, пише Галка.

Як і щороку, під час благодійних концертів волонтери збирають гроші на потреби Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Цього разу планують придбати багатофункціональний пересувний операційний стіл, призначений для проведення широкого спектра маніпуляцій та операцій. Орієнтовна вартість —  260 000 грн.

Детальніше на світлинах фотокореспондента Галки Юрія Валька.

Благодійні концерти На_Шапку проводять в Івано-Франківську з 2018 року. На цих концертах звучить принципово жива музика, жодних фонограм, майстерні виконавці, серед яких — артисти філармонії, зірки всеукраїнського рівня, дуже багато талановитих дітей. Організатори не дозволяють використання фонограм, тому люди спеціально готують акустичні програми, щоб виступити саме на сцені проєкту. Всі артисти виступають на безгонорарній основі. Волонтери збирають пожертви у капелюх, і всі ці кошти спрямовуються на закупівлю обладнання для Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. 

У сезоні На_шапку-2022 організатори придбали  для Онкогематологічного відділення очищувач повітря преміумкласу IQAir CleanZone SLS MultiGas (Виробництво – Швейцарія), вартістю 237 240 грн.  

Цьогорічний сезон відбувається за підтримки програми «Ґранти Теплого Міста», завдяки якій можна буде орендувати для проведення концертів якісну звукову апаратуру.  

Організаторами проєкту є ГО “Громадська ініціатива Галичини”БО “Благодійний фонд Фундація доброчинців”, ГО “ДонорUA”.

Ідея проєкту На_шапку зародилася у 2014 році в Києві на РадіоRoks у Соні Сотник. Голова ГО “Громадська ініціатива Галичини” Леся Качурова запропонувала масштабувати проєкт у Івано-Франківську.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд