20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

Пенсіонер, який крав ковбасу з магазину в Івано-Франківську, отримав більше 5 років ув’язнення

Обвинувачений є пенсіонером та інвалідом ІІІ групи, одружений, має вищу освіту.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський міський суд


На момент скоєння злочинів обвинувачений вже мав судимість за крадіжку, отримав покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, та був звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.


21 грудня 2022 року обвинувачений вкрав з магазину у центрі Івано-Франківська 2 палки ковбаси загальною вартістю 354 грн. Ковбасу складав у пакет і виходив з магазину.


24 грудня 2022 року у цьому ж магазині знову вкрав дві палки ковбаси вартістю 282 гривні.


25 грудня 2022 року у цьому ж магазині вкрав дві палки ковбаси вартістю 337 гривень.


27 грудня 2022 року у цьому ж магазині вкрав м’ясні вироби (грудинка, балик) вартістю 407 гривень.


28 грудня 2022 року у цьому ж магазині вкрав м’ясні вироби вартістю 453 гривні.


12 січня 2023 року у цьому ж магазині вкрав продукти харчування (м’ясні вироби та хліб) вартістю 453 гривні. Однак, свої протиправні дії не довів до кінця, з причин, які не залежали від його волі, оскільки після виходу із приміщення магазину був зупинений працівником магазина.


Допитаний в судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень та надав суду показання, що дійсно за обставин зазначених в обвинувальному акті викрадав у приміщенні магазина у центрі Івано-Франківська товари, що зазначені в обвинувальному акті. Він розуміє, що вчинив неправильно, йому дуже прикро за свою поведінку та вчинок. З матеріалами досудового розслідування ознайомлений, їх не оспорює, у вчиненому щиро кається, просить не досліджувати усі докази, а обмежитися його допитом.


Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні, кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 КК України та ч.2 ст.15, ч.4 ст.185 КК України та призначив йому остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом часткового складання призначених покарань, у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років 1 (один) місяць. На підставі ч.1 ст.71 КК України частково приєднав не відбуте покарання за вироком Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 29 листопада 2022 року та призначив остаточне покарання за сукупністю вироків у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років 2 (два) місяці.


Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд