19.1 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську надають благодійні медичні послуги

Вже близько 5 місяців Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки» надає безоплатні пакети медичних послуг для внутрішньопереміщених осіб, а також для потребуючих ланок місцевого населення Прикарпаття. Така ініціатива реалізовується у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


За цей період обстеження пройшли 484 особи. З них 213 дитини, 139 жінок, 44 чоловіки та 60 жінок похилого віку. Окрім того, як зазначають соціальні працівники, які супроводжують пацієнтів, залишилося близько 10 пакетів медичного обстеження для чоловіків, які мають інвалідність.


Проєкт «Разом з Україною» фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.


Медичні послуги отримали, зокрема внутрішньо переміщені особи, які проживають в прихистках від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, що локалізуються у селі Заріччя та урочищі «Підлюте». А також люди, які мешкають на територіях 26 протопресвітеріатів Архієпархії.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд