НА ФОТО: ескіз муралу
Івано-Франківська обласна клінічна лікарня розпочала співпрацю з художниками Нікітою Тітовим та Яремою Стециком. Незабаром на фасаді хірургічного корпусу лікарні з’явиться мурал.
Це буде мурал довіри або, як каже автор малюнка, Нікіта Тітов – мурал надії, бо “лікарня – це те місце, де людина насамперед отримує надію на життя та оздоровлення”. Нікіта Тітов створить тематичні ескізи муралу.
![Художники Нікіта Тітов та Ярема Стецик створять в Обласній лікарні мурал довіри 1](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-619-1024x503.png)
Відомий український художник харків’янин Нікіта Тітов з початком великої війни переїхав до Франківська. Живе і працює тут.
“Щодня роботи, які він викладає у мережі, резонують тисячам українців по всьому світу. І ми дуже радіємо, що є першим медичним закладом в Україні, для якого настінне зображення створює Нікіта Тітов”, – зазначили на сторінці Обласної лікарні у фейсбуці.
За створення, тобто витілення, муралу відповідає художник та дизайнер Ярема Стецик разом зі своєю командою.
![Художники Нікіта Тітов та Ярема Стецик створять в Обласній лікарні мурал довіри 2](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-620-1024x488.png)
“Окрім всього, цей мурал ще й наближатиме перемогу. І стане врешті її символом”, – акцентує заступниця медичного директора обласної клінічної лікарні Наталія Ружило.
Створення муралу грантом підтримав франківський громадський ресторан Urban Space 100. Ініціаторка проєкту – франківка Надія Шегда. Її мета – підвищити рівень довіри жителів Франківська до Обласної лікарні. “Залишиться як пам’ятка часу”, – говорить про мурал Надія Шегда.