31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Зеленський нагородив коломийську “десятку” почесною відзнакою “За мужність та відвагу”

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження відзнакою “За мужність та відвагу” трьох бригад Збройних сил України.

Зокрема, президент постановив нагородити з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України почесною відзнакою “За мужність та відвагу” 10 гірсько-штурмову бригаду “Едельвейс”, яка дислокується в Івано-Франківській області. Про це йдеться в указі №265/2023 на сайт ОП, пише Галка.

6 травня президент під час урочистостей до Дня піхоти, які пройшли в Маріїнському палаці у Києві, вручив командиру бригади стрічку бойового прапора. Той у відповідь подарував Зеленському шеврон і планкетку його бригади.

“За мужність та відвагу” — почесна відзнака, встановлена президентом України для відзначення особливих бойових заслуг, мужності, відваги та героїзму особового складу військових частин (з’єднань) Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових (спеціальних) завдань.

Почесну відзнаку «За мужність та відвагу» присвоює Президент України за поданням відповідно Головнокомандувача Збройних Сил України, керівника державного органу, що здійснює керівництво утвореним згідно з законом військовим формуванням.

У разі відзначення військової частини (з’єднання) почесною відзнакою «За мужність та відвагу» до трубки верхівки древка бойового прапора відповідної військової частини (з’єднання) прикріплюється двостороння стрічка зеленого захисного кольору, обшита по периметру золотавим кантом.

На одному кінці стрічки з обох сторін золотавими літерами вишитий напис «ЗА МУЖНІСТЬ ТА ВІДВАГУ» і зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого. Інший кінець стрічки з обох сторін прикрашений рослинним орнаментом та зображенням медальйона-підвіски Знака Президента України. Кінці стрічки прикрашені золотою бахромою. 

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд