16.5 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську презентували 13 поштівок з архітектурними об’єктами міста

13 поштівок із зображенням різних локацій Івано-Франківська презентував архітектор Ігор Панчишин. Їх надрукувало одне з місцевих видавництв тиражем у 500 примірників.

Листівки створили до дня міста, розповів Суспільному їхній автор Ігор Панчишин.

“13 зображень — це небагато, і вибрати з великої купи було складно. Ми зважали на різні фактори: якість фотографій, можливість надрукувати їх, інші технічні сторони”, — каже Ігор Панчишин.

З його слів, світлини, що обрали для майбутніх поштівок, були зроблені в різні роки, деякі були чорно-білими.

“Кожна світлина — по-своєму важлива, цікава. Можна робити акценти на яскравих кольорах, на монохромі, на контрастних чорно-білих. Цього разу вирішили зробити м’яко — всього потрошку”, — розповідає Ігор Панчишин.

Керівник видавництва, яке надрукувало листівки, Василь Іваночко розповідає, що обирали світлини із майже сотні робіт Ігоря Панчишина. З його слів, також планують зробити подарунковий альбом про Івано-Франківськ зі світлин автора, які не увійшли до серії поштівок.

Анатолій Пастушенко — один із тих, хто прийшов на презентацію листівок. Чоловік каже: роботи йому сподобалися, бо дають змогу поглянути на місто по-новому.

Архітектор бачить те, що не бачить звичайний житель нашого міста. Він бачить деталі, а деталі — це основа. І ці поштівки дають оку помітити те, що ми, йдучи містом, не бачимо”, — каже Анатолій Пастушенко.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд