Попри війну, у громаді постійно дбають про поповнення автопарку комунальних підприємств.
У Снятині міський голова разом із заступником, керівниками комунальних підприємств “Покуття-Комунальник” і “Водоканал”, водіями та автомеханіком перевірили стан готовності комунальної спецтехніки та автомобілів до роботи у весняно-літній період. Про це повідомляє міська рада, пише ПІК.
“Оглянувши автопарк підприємств, міський голова відзначив хорошу готовність техніки та подякував водіям, автомеханіку, а також керівникам комунальних підприємств за належне утримання, догляд та ремонт комунальної спецтехніки”, – йдеться у повідомленні.