18.3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Червня, 2024

Реклама

spot_img

Ще одна громадська організація хоче орендувати приміщення в центрі Калуша

Приміщення мають виставити на конкурс, однак через обмеження цільового використання звужуються можливості щодо залучення інших потенційних орендарів. Як правило приміщення громадським і благодійним організаціям передають в оренду за суттєво нижчою ціною, ніж для бізнесу.

27 квітня на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати прийняли рішення “Про цільове використання комунального майна за адресою: м. Калуш, вул. Грушевського, 22”.

За рішенням затверджено умови щодо цільового використання майна комунальної власності, яке може бути передане в оренду: нежитлового приміщення площею 45 кв. метрів за адресою: м. Калуш, вул. Грушевського, 22, з визначенням цільового призначення — для діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій.

Зі зверненням щодо оренд цього приміщення до калуської влади звернувся голова громадської організації “Спогади України” Владислав Цюпа.

Приміщення мають виставити на конкурс, однак через обмеження цільового використання звужуються можливості щодо залучення інших потенційних орендарів. Як правило приміщення громадським і благодійним організаціям передають в оренду за суттєво нижчою ціною, ніж для бізнесу.

За даними youcontrol.com.ua, громадська організація «Спогади України» зареєстрована 20 січня 2023 року за адресою квартири у місті Калуші. Вона має трьох засновників: калушани Владислав Цюпа і Мар’яна Ковальчук і житель міста Умань Черкаської області Андрій Меланчик.

Як раніше повідомляли “Вікна”, Андрій Меланчик є автором ідеї стартапу “Bank of Memories”, реалізація якого розпочалася і в Калуській громаді: автори оцифровують меморіальні таблиці із полеглими воїнами. Щоб побачити живу історію, достатньо навести телефон на пам’ятну таблицю чи інший архітектурний об’єкт з QR-кодом та перейти в додаток “Bank of memories”, завдяки якому можна переглянути відео в режимі доповненої реальності. Засновник стартапу Андрій Меланчик повідомляв, що оскільки стикалися з великою кількістю нюансів (процес отримання інформації, систематизація, узгодження сценарію з близькими, рідними), то вирішили створити громадську організацію “Спогади України”.

Андрій Меланчик є засновником і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ГЛОБАЛ БЕНК ОФ МЕМОРІЕЗ ІН ЮКРЕЙН», яке зареєстроване в Умані у липні 2019 року. За даними clarity-project.info, 22 березня 2023 року управління культури національностей та релігій Калуської міської ради уклало з ТОВ «ГЛОБАЛ БЕНК ОФ МЕМОРІЕЗ ІН ЮКРЕЙН» договір на послугу з виготовлення 25 інтерактивних дощок (пам’ятні таблички з QR кодом). Сума договору становить 95 тис. гривень. Також на clarity-project.info оприлюднено договір від 28 березня 2023 року укладений між ТОВ «ГЛОБАЛ БЕНК ОФ МЕМОРІЕЗ ІН ЮКРЕЙН» і Калуським політехнічним фаховим коледжем на «Надання інформаційних послуг / збір та обробка інформації, створення цифрового матеріалу розміщення в цифровому просторі». Сума договору становить 3800 гривень.

У 2023 році у Калуші через конкурс вже передали в оренду три приміщення комунальної власності, причому усі — без конкуренції, благодійним і громадським організаціям.

Зокрема, ГО “Чисті Серця Калуш” передали в оренду терміном на 5 років приміщення площею 264,7 кв. метра на вул. Пушкіна, 9а (зараз вулиця Героїв України) з розміром орендної плати становить 560,03 гривні на місяць. Благодійний фонд «Там де ти» теж терміном на 5 років орендував приміщення на вул. Бандери, 7 площею 94,85 кв. метра з розміром орендної плати 400 гривень на місяць. А громадській організації «Дім Сірка м. Калуш» в оренду терміном на 3 роки передали притулок для безпритульних тварин за символічних 2 гривні на місяць.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд