31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Калуська громада отримала авто для роботи з жертвами гендерного насильства

До Калуської громади 27 квітня прибула автівка для роботи мобільної бригади з допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства.

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA отримав 60 автомобілів, наданих USAID за підтримки Уряду України, для допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства по всій країні, інформують “Вікна”.з посиланням на Калуський міський центр соціальних служб.

Це допоможе мобільним бригадам ефективно працювати в усіх регіонах, в тому числі у важкодоступних районах сходу та півдня.

Мобільні бригади надають безоплатну соціально-психологічну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого насильства, в тому числі домашнього, а за потреби направляють їх до інших спеціалізованих служб, зокрема до кризових кімнат.

Закупівля автомобілів стала можливою за підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги, а також за сприяння Офісу віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерства соціальної політики.

Нагадуємо, що у Калуській громаді за підтримки UNFPA, Уряду Канади та благодійного фонду “Батерфлай” працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Контактний номер телефону: (067) 600-31-46. Адреса: м. Калуш, вул. Пушкіна, 9а.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд