19.1 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У вівторок у франківському університеті нафти і газу обиратимуть нового ректора

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 25 квітня обиратимуть ректора. Вибори заплановані на 25 квітня.

Серед претендентів – доктори технічних наук та відомі науковці ІФНТУНГ Олег Витязь, Ліліана Гораль, Сергій Куровець, Ігор Рибіцький та Ігор Чудик, пише “Галка” з посиланням на Голос України.

Зустріч із виборцями кандидати провели 20 квітня. Для голосування на виборах ректора потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу (ID-картку, паспорт, цифровий документ з додатка “Дія”, водійське посвідчення).

До речі, чинний ректор Євстахій Крижанівський очолює заклад із 1993 року (тоді це був Івано-Франківський інститут нафти і газу). Лауреат Державної премії України, академік Національної академії наук, автор десятків винаходів.

Нині ІФНТУНГ – визнаний центр вищої нафтогазової освіти і науки, який здійснює підготовку фахівців для нафтогазового комплексу та суміжних галузей України та інших держав, а також виконує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи для підприємств і установ різних галузей економіки України. Тут навчаються понад десять тисяч студентів, аспірантів, докторантів, курсантів та учнів. Здобувають освіту й студенти майже із сорока країн.

Університет має вісім навчально-наукових інститутів, науково-дослідний інститут нафтогазової енергетики та екології, три коледжі та фізико-технічний ліцей, кафедру військової підготовки, аспірантуру і докторантуру. У закладі створена потужна навчально-наукова база, працюють ефективні наукові школи, зростають молоді фахівці вищої кваліфікації. 19 його працівників стали лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд