В Обласній клінічній лікарні розповіли про стан жінки, яку днями на Набережній збив нетверезий водій.
Нагадаємо, 27-річна жінка рухалася пішохідним переходом зі самокатом у руках, коли FORD ESCAPE під керуванням 49-річного водія наїхав на неї. Потерпілу госпіталізовано до Обласної клінічної лікарні.
Як повідомили “Галці” в ОКЛ, у жінки діагностували політравму, численні ушкодження, проте вона у стабільному стані. Загалом її стан оцінюють як середньої важкості. Наразі потерпіла в реанімації, але планується її переведення звідти.
Водій за кермом був нетверезий. Його перевірили на стан сп’яніння. Експертиза встановила 1,32 проміле в крові, повідомляє поліція Прикарпаття.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Йдеться про ч. 1 ст. 286 -1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/04/342968577_952358895957962_8082930143626721698_n-150x150.jpg?x80977)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/04/342976271_263900709327275_267985104649223186_n-150x150.jpg?x80977)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/04/342981310_6296033827122801_3422147189666574177_n-150x150.jpg?x80977)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/04/342985420_194717320078541_990565748893680499_n-150x150.jpg?x80977)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/04/342998400_1417040535538755_84747303062187257_n-150x150.jpg?x80977)