Студентка другого курсу факультету географії Прикарпатського національного університету Анна Кочкова разом із науковим керівником Іваном Стефанюком стали переможцями півфіналу Австрійського географічного турніру.
Переможці півфіналу! Команда із України: науковий керівник Іван Стефанюк та учасниця Аня Кочкова здобули: 1 місце,1 рейтинг та успішно пройшли у фінал. Гордість! Радість! Щастя!” – повідомила радісну новину Дана Вітгенц, представниця Австрійського географічного турніру.
Франківці посіли перше місце у рейтингу з 50 команд, які взяли участь у півфіналі турніру.
Анна Кочкова з 15 квітня перебуває у Відні, де бере участь у географічному турнірі.
![Франківці Анна Кочкова із Іваном Стефанюком - переможці півфіналу Австрійського географічного турніру 1](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/342996245_918948315892445_3863289339732881595_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо, у Торонто, Канада, на третьому етапі Австрійського географічного турніру українська команда, франківці Анна Кочкова та Іван Стефанюк, здобула друге місце і пройшла у півфінал.