У Калуші відбулася історична реконструкція подій часів визвольної боротьби українців проти російських загарбників в період другої світової війни – “Повстанський Великдень”.
Дійство відбулося вчора, 17 квітня, в Підгорецькому лісі, біля меморіального комплексу «Криївка Черемоша».
![У Калуші відтворили повстанський Великдень 1](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/336903932_1868982360150331_8290784512394114806_n-768x1024.jpg)
Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.
“Особливо, творчо та натхненно великодній настрій вояків УПА, події того часу та характер відобразили актори – студенти ФККіМ та творчі працівники ПК «Юність». Режисер заходу – Юлія Дюндіна. Жодні обставини, навіть війна, не зможуть відібрати у нас пам’ять про наших Героїв. Українці глибоко шанують свою історію, традиції та звичаї. Напевно, саме тому під час дійства, серед лісу, панувала особлива атмосфера – єдності, сили, незламності та віри!” – зазначив Найда.