31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

У Болехівській громаді перейменують понад десяток вулиць

Таке рішення ухвалили на громадських обговореннях щодо перейменування вулиць у населених пунктах Болехівської територіальної громади, яке відбулося 12 квітня 2023 року.

Їх Болехівська міська рада провела на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». А також з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності міської ради, врахування думки громадськості.

Слід зазначити, що процедуру перейменування вулиць розпочали ще наприкінці 2022 року. 27 жовтня 2022 року було ухвалене рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради №127 «Про проведення заходів з декомунізації».

Відтак, 10 січня 2023 року в приміщенні Болехівської міської філії обласного центру зайнятості відбулися громадські обговорення. Але, оскільки на самих слуханнях надійшли нові письмові звернення та пропозиції щодо зміни назв тих чи інших вулиць з підписами їхніх мешканців, процедуру провели ще раз.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд