16.4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Червня, 2024

Реклама

spot_img

Навчання в Польщі у найкращих вузах: переваги Ягеллонського університету

Вже давно польські університети стали привабливими для абітурієнтів з України та інших країн, які не належать до ЄС. Пояснити це можна високою якістю освіти, приємними розцінками на навчання, харчування та житло. Найголовніша перевага полягає в тому, що європейський диплом буде визнаний абсолютно в будь-якій державі Євросоюзу, тобто випускник зможе легко знайти роботу в Німеччині або Канаді.

Вибір навчального закладу – важливий етап для кожного студента. Проте статистика кількох років говорить про те, що іноземні абітурієнти обирають найпрестижніші та рейтингові ВНЗ. Одним із таких є Ягеллонський університет, в якому на даний момент здобувають освіту понад 48 тисяч студентів.
Система європейської освіти та її відмінні риси

Система освіти у Польщі дещо відрізняється від тієї, яка запроваджена в інших країнах. Ключовими особливостями є:

Декілька вступних кампаній. Прийом заявок на вступ до ВНЗ відбувається у два етапи: з жовтня по серпень та з січня до лютого. Робиться це для того, щоб абсолютно всі охочі встигли підготувати документи та надати їх приймальній комісії.
Гнучкість правил вступу. Залежно від конкретного навчального закладу та форми його власності абітурієнти можуть складати або не складати вступні іспити. Зарахування до Ягеллонського університету в Кракові відбувається на підставі ЄДІ або інших іспитів. До приватних ВНЗ можна вступити без складання тестів. Подробиці описано на офіційних джерелах навчальних закладів.
Тривалість навчання. У всіх європейських країнах діє дворівнева система освіти, яка складається з бакалавріату (термін навчання 3,5 – 4 роки) та магістратури (термін навчання 1,5 – 2 роки). Є в Ягеллонському університеті факультети, для яких передбачена неподільна магістратура тривалістю 5 – 6 років. Такими є напрями «Право», «Психологія» та «Лікарська справа».
Диплом міжнародного стандарту. Власник польського диплома може поїхати до будь-якої держави, що входить до складу ЄС та знайти роботу за фахом. Щоб працевлаштуватись не потрібно жодних додаткових підтверджень.

За якими напрямками відбувається навчання

В одному з найкращих університетів Польщі навчаються майбутні інженери, архітектори, будівельники, банкіри, екологи, адвокати, юристи, географи, математики та фізики. На базі навчального закладу функціонує три медичні факультети, на яких навчаються майбутні лікарі, медсестри та ветеринари, фармацевти.
Головні переваги здобуття освіти у Польщі

Для українців навчання у Польщі є чудовою нагодою закласти фундамент для майбутньої кар’єри. Європейська освіта має низку переваг, про які має сенс знати кожному абітурієнту:

для подачі документів не потрібно нікуди їхати, всі процедури можна здійснити онлайн;
подавати заявку на вступ можна до закінчення 11 класу, адже атестат подається в останню чергу;
вартість навчання не буде занадто високою навіть для іноземця;
в університетах Польщі можна навчатися польською чи англійською мовою, є навіть окремі групи для україномовних студентів;
допустиме навчання одночасно в кількох навчальних закладах;
на базі навчальних закладів працюють мовні школи, в яких можна пройти навчання та отримати сертифікат;
програма обміну дозволить пройти практику у Канаді, Італії, Німеччині чи іншій країні;
присутня можливість вчитися безкоштовно або зі знижкою;
є можливість отримувати стипендію.

На які навчальні заклади ще варто звернути увагу

Оскільки Ягеллонський університет дуже популярний не лише серед іноземців, а й місцевого населення, затягувати з подачею документів не варто. Якщо не заповнити електронну заявку вчасно, місць не вистачить. Якщо ж так вийшло, що вступити до бажаного вузу не вийшло з якихось причин, рекомендуємо звернути увагу на такі навчальні заклади:

Варшавський політехнічний університет;
Варшавський національний університет;
Університет імена Адама Міцкевича;
Варшавський університет;
Академія Вістула;
Краківська гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташиця.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд