Субота, 27 Липня, 2024

spot_img

“Черкаські Мавпи” перемогли франківську команду “Прикарпаття-Говерла”

В рамках української чоловічої Суперліги буде зіграно заключні матчі сезону.

У четвер, 6 квітня, в Івано-Франківську баскетбольна команда “Прикарпаття-Говерла” провела домашній матч проти “Черкаських Мавп”, інформує Фіртка.

Саме гості краще розпочали цей матч. У першій чверті черкаська команда “перекидала” говерлян та вела у рахунку із рахунком 18:11. Проте, у другій 10-хвилинці вже господарі видали кращу гру і на велику перерву баскетболісти пішли за переваги саме франківської команди – 33:30.

На жаль, третя чверть стала провальною для підопічних Євгена Мурзіна. “Черкаські Мавпи” просто не помітили франківчан у цій 10-хвилинці. Рахунок – 23:7 та загальна перевага гостей – 53:40.

Врятувати господарів майданчика могло тільки диво, якого, на жаль, не сталося. В підсумку, черкаська команда здобувала перемогу із рахунком 66:56.

Найрезультативнішим баскетболістом матчу став гравець “Говерли” Сергій Старцев, який набрав 20 очок, виконав чотири підбирання, три передачі.