12.6 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 15 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

Франківські депутати виступили проти одностатевих партнерств

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли звернення до голови Верховної Ради та голів депутатських фракцій ВРУ із закликом не допустити ухвалення закону “Про інститут реєстрованих партнерств”.

Звернення виголосив депутат Ярослав Дубас. Міськрада проголосувала “за”.

“Закликаємо відхилити проєкт Закону № 9103 від 13.03.2023 «Про інститут реєстрованих партнерств» як такий, що несе в собі не тільки загрозу для морального і психічного здоров’я дітей та їхнього права на виховання в сім’ї як конституційно закладеного союзу чоловіка та жінки, а й загрозу для національної безпеки України та захисту її національних інтересів”, – йдеться у зверненні.

Депутати висловили своє різке невдоволення законопроєктом, який пропонує прирівняти реєстровані партнерства до шлюбу, називаючи їх «сімейним союзом» та
змінюючи чинні норми Сімейного кодексу України.

Вони розцінюють законопроєкт як виклик основам традиційних сімейних цінностей.

“Спроби зруйнувати інститут сім’ї, активна пропаганда нетрадиційних поглядів, зміна орієнтирів щодо норм суспільної моралі – все це стає загрозою для українських родин. Окрім того, ми бачимо щоразу чіткіше протиставлення традиційних сімейних і європейських цінностей, що є нічим іншим, як цинічною підміною понять і спланованою атакою на європейський вибір нашого народу”, – вважають франківські депутати.

Депутати Івано-Франківської міськради закликали парламентарів готувати більш розсудливі законопроєкти, які лише сприятимуть подоланню наявних загроз для держави.

“Ми твердо переконані, що легалізація одностатевих реєстрованих партнерств не тільки жодним чином не сприятиме подоланню демографічної кризи, зокрема через природну неспроможність одностатевих пар до народження дітей, а й взагалі загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час війни української нації проти московського окупанта”, – зазначили у зверненні.

Як приклад розсудливого ставлення наводять Польщу.

“Наш добрий друг і партнер Польща є членом ЄС і водночас не поступилася жодними принципами у своєму законодавстві, пропагуючи традиційні родинні цінності та дар життя. Тому ми вважаємо, що не варто йти в ногу з псевдоліберальними, на нашу думку, поглядами та ідеями, а насамперед враховувати національні інтереси держави”, – вважають депутати.

Днем раніше аналогічне звернення прийняла Івано-Франківська обласна рада.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд