4 квітня, у Музеї історії міста Коломиї відкрили виставку “Великдень очима дітей”. Але одними листівками не обійшлося. Звісно для дітей організували ще цікавий майстер-клас.
Про це Голос-Інфо дізнається від Богдана Станіславського
Вихованці художньої школи імені Ярослава Пстрака та всі охочі створювали великодні подарунки захисникам та захисницям. Хтось весело та яскраво, інші – зосереджено та дуже творчо намагалися зробити так, щоб у воїнів також був великодній настрій.
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339921047_3489472331372835_318446612258660909_n.jpg)
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339817025_1298809690751348_1117771505908687464_n.jpg)
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339848255_3044780699164386_340303867387912822_n.jpg)
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339911087_930740718122694_9093837106609027937_n.jpg)
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339925859_932384251141931_109583475333494157_n.jpg)