26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Обережно: «чудодійні дощечки» повернулися в Івано-Франківськ

Вони обіцяють успіх, зцілення і багатство…

11 років тому «Галицький кореспондент» уже писав про «лікувальні дощечки» компанії L&S («Свобода і успіх»), які продавали тоді за 500 доларів і обіцяли франківцям успіх успішний. На щастя, на деякий час про них в Івано-Франківську чути не було, і ось, схоже, торгівля ними у місті знову відновилася.

До слова, просуванням на ринку цієї аферної продукції займається компанія так званих «особистих лакеїв» (Lackey) та «суперлакеїв» (Super lackey).

Якщо трішки розповісти передісторію, то раніше продавці цих дощечок втокмачували покупцям істину, що це антивипромінювальні пристрої. Мовляв, це дуже підійде особам, які довгий час проводять з телефоном чи біля комп’ютера. А якщо ще й продавати їх, то при цьому можна непогано заробити. Ось така життєва лотерея – і пролікуватися можна, і розбагатіти. 

Та нещодавно до журналістів «Галицького кореспондента» звернулася мешканка Івано-Франківська Адріана Джус, яка розповіла, що, обідаючи в кафе, стала свідком розмови двох жінок. Одна з них – продавець цих чудо-дощечок, інша – пенсіонер-покупець. Продавчиня переконувала в тому, що ці дощечки – панацея від усіх хворіб, вилікують і ще й принесуть успіх.

Розмовляла жінка здебільшого російською і не приховувала, що приїхала з Харкова. Свою розмову підкріплювала схемою успіху, намальованою на листку А4, а також відеороликами з успішними зціленнями. Пролунала також історія й про швейну фабрику, коли одна із працівниць брала цю дощечку на роботу, щоб захиститися від негативного впливу начальниці, бо та, за словами, була енергетичним вампіром.

Продавчиня наголошувала, що з купівлею «лакеїв» не можна зволікати. Адже чим швидше відбудеться одужання, тим швидше пенсіонерка передасть власний досвід іншим. Врешті пенсіонерка згодилася, що буде доцільнішим придбати цю лікувальну дошку своїй дочці, на що продавчиня взялася її відмовляти. Мовляв, це нелогічно. Треба спершу на власному прикладі показати свій позитивний результат. Після переконливої бесіди до їхнього столика підійшов чоловік пенсійного віку, який ніби пролікувався цією дошкою і дуже задоволений…

Про те, що дощечки повернулися в Івано-Франківськ, повідомляють і франківці у мережі. Також вони з’явилися на OLX. Ціни різні, від 9 тис. гривень. 11 років тому вони коштували 500 доларів.

Більше про цю чудо-компанію можна дізнатися із статті «Продавці дещечок».

Юлія МАРЦІНІВ    

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд