-0.3 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 22 Листопада, 2024

Реклама

spot_img

У Коломиї триває виставка сирних коників і оленів

У Музеї писанкового розпису, що в Коломиї, відкрито виставку сюжетних композицій з сиру.

На виставці представлено сирні композиції заслуженої художниці України Марії Петрів, народних майстринь Ганни Петрів, Галини Петращук, Марії Габорак, Марії Миклащук, Оксани Лабачук, Оксани Рибарук, Іванни Рибарук, Ольги Петрів, Марії Петращук, Світлани Слижук, Христини Петрів, Світлани Габорак, Світлани Юріяк, Марії Рибарук, Любові Плитчук.Присутні на виставці й традиційні коники й олені з колекції Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, створені заслуженою майстринею народної творчості України, Марією Матійчук (1929-2009). Її внесок в збереження та популяризацію цього давнього виду народного мистецтва неймовірно великий. Своїми вміннями та тонкощами створення сирних виробів майстриня радо ділилася з усіма охочими опанувати це ремесло.Особливого колориту виставці додають тематичні гобелени й сервети народного художника України Михайла Біласа (1924 – 2016), світлини Тетяни Павлик, Василя Іваночка, Ігоря Олійника, Євгена Гапича з музейної збірки, а також приватних архівів.Нагадаємо, 28 липня у Брустурах, що на Косівщині, відкрили пам’ятник сирному конику – перший і єдиний у світі.Майже сто місцевих майстринь представили на фестивалі сирної іграшки свої вироби: від традиційних ритуальних колачиків та баранчиків до багатофігурних складних мистецьких композицій.



Головна
 » Новини » У Коломиї триває виставка сирних коників і оленів

У Коломиї триває виставка сирних коників і оленів

Опубліковано:  Автор: Бабій Ірина

У Музеї писанкового розпису, що в Коломиї, відкрито виставку сюжетних композицій з сиру.

На виставці представлено сирні композиції заслуженої художниці України Марії Петрів, народних майстринь Ганни Петрів, Галини Петращук, Марії Габорак, Марії Миклащук, Оксани Лабачук, Оксани Рибарук, Іванни Рибарук, Ольги Петрів, Марії Петращук, Світлани Слижук, Христини Петрів, Світлани Габорак, Світлани Юріяк, Марії Рибарук, Любові Плитчук.

Присутні на виставці й традиційні коники й олені з колекції Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, створені заслуженою майстринею народної творчості України, Марією Матійчук (1929-2009). Її внесок в збереження та популяризацію цього давнього виду народного мистецтва неймовірно великий. Своїми вміннями та тонкощами створення сирних виробів майстриня радо ділилася з усіма охочими опанувати це ремесло.

Особливого колориту виставці додають тематичні гобелени й сервети народного художника України Михайла Біласа (1924 – 2016), світлини Тетяни Павлик, Василя Іваночка, Ігоря Олійника, Євгена Гапича з музейної збірки, а також приватних архівів.

Нагадаємо, 28 липня у Брустурах, що на Косівщині, відкрили пам’ятник сирному конику – перший і єдиний у світі.

Майже сто місцевих майстринь представили на фестивалі сирної іграшки свої вироби: від традиційних ритуальних колачиків та баранчиків до багатофігурних складних мистецьких композицій.

До теми: У церкву на Прикарпатті передали мощі апостола Юди Тадея

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
22,100ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд