Ivano-Frankivsk
Субота, 19 Жовтня, 2024

spot_img

Матч між ФК “Гарда” та “Blago-Юність” Верхня закінчився бойовою нічиєю

Напружений міжсезонний матч калушан проти “Blago-Юність” в Іванковій завершився з рахунком 3:3.

На початку матчу активніше виглядали саме господарі поля, яким і вдалося відкрити рахунок вже у першій чверті матчу. Згодом “Blago” зусиллями атакувальної ланки зуміла подвоїти рахунок.

З боку калушан мінімально скоротити рахунок вдалося Роману Генезі, який точним ударом з-за меж штрафної філігранно поклав мʼяч у ворота суперника. За рахунку 2:1 на користь господарів команди пішли на перерву, інформують “Вікна” з посиланням на ФК “Гарда”.

Другий тайм розпочався більш агресивною грою “Гарди”, атакувальні дії якої дозволили Тарасу Пецківу зрівняти рахунок. Проте за декілька хвилин “Blago” знову повело у рахунку, забивши із пенальті.

Принципове протистояння двох команд обіцяло стати ще більш гарячим, адже ніхто не хотів піти переможеним з поля.

“Гарда” продовжувала розвідувальні рейди в глибину захисту суперника і в останній чверті калушани таки змогли зрівняти рахунок у матчі, завдяки Олегу Баландіну, який точним ударом головою відправив мʼяч у сітку воріт. Цей гол зафіксував остаточний підсумок рахунку у матчі.

Раніше йшлося, що калуська “Гарда” провела міжсезонний матч з ФК “Вільхівці”.

Попереду на калушан чекає низка товариських зустрічей. Зокрема, анонсовані спаринги із ФК «Юність» (Верхня Білка, Львівщина) та ФК «Ураган» (Черніїв).