Під час навчальної поїздки за кордон студенти та викладачі Університету Короля Данила відвідали два найбільші заклади вищої освіти Швейцарії – Цюрихський університет та Федеральну вищу школу Цюриха і головні офіси компанії «Google».
Окрім того, представники УКД побували в Зальцбургу (Австрія), Швангау, Мюнхені та Шафхаузені (Німеччина), Цюриху (Швейцарія).
Цюрихський університет – найбільший класичний університет у країні. Сьогодні тут навчається близько 24 тисяч студентів. Найбільшим і найвідомішим факультетом вишу є філософський факультет. Федеральна вища технічна школа Цюриха – один із двох федеральних технічних університетів Щвейцарії. Згідно з актуальними рейтингами університетів світу належить до найкращих навчальних закладів у галузі технічних та природничих наук. Також за рейтингом QS Top Universities 2012 року посідав 13 місце у світі, а за рейтингом Times Higher Education 2012 року – 12.
Студентам, зокрема, було цікаво дізнатися, що з цими закладами пов’язаний 21 лауреат Нобелівської премії, зокрема й Альберт Ейнштейн. Окрім того, у Цюриху розміщено центральний європейський офіс компанії «Google».
Івано-франківець Дмитро Яцків, який працює тут уже впродовж 12 років, та 6 українців-працівників компанії провели для студентів і викладачів Університету Короля Данила ознайомлювальну екскурсію, у ході якої розповіли про можливості кар’єрного росту, стратегію розвитку та цінності компанії.
Студенти дізналися, що наразі в Цюриху працює близько півтори тисячі осіб, яких набирають як напряму, так і переводять з інших офісів. Працівники зауважили, що приміщення організоване таким чином, аби щоб нічого не відволікало їх від роботи. В офісі є кілька їдалень та кафе, де можна пообідати або випити кави. Уся їжа та напої там безкоштовні.
Якщо працівник утомився, то він може поспати чи відпочити в кімнаті відпочинку. Якщо ж стало нудно, то можна пограти з колегами у настільний футбол чи теніс. В офісі є й бібліотека, виконана в класичному стилі, де також можна просто посидіти і обговорити щось з колегами. На запит студентів про те, як потрапити на роботу в Google, їм відповіли, що така можливість реалізується лише за умови рекомендацій і вони залюбки нададуть їх для франківських студентів.