spot_img

Дві гри – дві поразки: “Франківськ-Прикарпаття” двічі поступився “Київ-Баскет”

Жіноча баскетбольна команда “Франківськ-Прикарпаття” провів дві гри поспіль проти “Київ-Баскет”.

Дві гри проходили в Івано-Франківську у суботу та неділю, 18 та 19 листопада, повідомляє Фіртка.

У першому матчі команда з Києва перемогла 77-66. В першій чверті перевага була за гостями 19:15, а в другій чверті рівність 20:20. Ключовою стала третя чверть, Київ-Баскет розгромив франківську команду 27:9 та, по суті, зняв усі питання щодо переможця. В останній 10-хвилинці Франківськ-Прикарпаття мали перевагу 22:11, але на загальний рахунок це не вплинуло.

У другій грі киянки знову тріумфували. В першій чверті гості переграли франківчанок 27:21, в другій – 15:14. Однак в другій половині матчу Київ-Баскет взяв дві чверті із рахунками 16:12 та 17:11. Таким чином, київська команда перемогла 74:59.

Для Франківської команди це перші дві поразки у новому сезоні. Після шести матчів у команди Процюка чотири перемоги та дві поразки, вони йдуть на другій сходинці. Київ-Баскет переміг у всіх матчах та тримає першу сходинку.