Ivano-Frankivsk
Понеділок, 16 Вересня, 2024

spot_img

Дубль Хоми приносить «Прикарпаттю» перемогу над «Буковиною»

В Івано-Франківську сьома команда групи А приймала п’яту. Підопічні Мельничука у гостях грають досить вдало. У попередніх трьох виїзних матчах чернівчани набрали 7 очок.

Господарі активно розпочали гру і вже у дебюті відкрили рахунок. Відзначився найкращий бомбардир “Прикарпаття” Андрій Хома, який зі штрафного потужно пробив у дальній кут – 1:0, пише Ратуша.

Безумовно, цей гол стане окрасою всього туру. Відігратися до перерви “Буковина” не змогла.

На початку другого тайму було багато боротьби, але не вистачало конструктиву у заключній третині поля.

В середині тайму знову проявив себе Хома, який відірвався від Цурупіна і пробив повз голкіпера -2:0. Це вже десятий гол Андрія у цьому сезоні.

Наприкінці зустрічі після подачі з кутового Кирило Пасічник скоротив відставання у рахунку – 2:1. На більше у гостей вже не вистачило часу.

Івано-франківська команда продовжує свою безпрограшну серію, яка складає вже девять поєдинків.