“Прикарпаття” зіграло внічию у першому матчі нового сезону

Футбольний клуб “Прикарпаття” провів перший матч нового сезону Першої Ліги.

У суботу, 29 липня, франківська команда приймала на своєму полі команду з міста Хмельницький “Поділля”, інформує Фіртка.

Як пройшла гра

Господарі поля швидко відкрили рахунок в матчі. Захисник хмельницької команди збив у штрафному майданчику Андрія Хому й арбітр одразу вказав на 11-метровий удар. Роман Барчук виконував удар, голкіпер відбив його, але той же Хома був першим на добиванні та відкрив рахунок.

“Поділля” ще до кінця першого тайму зрівняло рахунок. Після подачі зі штрафного, Василенко в падінні переправив м’яч у нижній кут воріт “Прикарпаття”. За нічийного рахунку завершилася ця половина гри.

Другий тайм теж завершився нічиєю, однак безгольовою. Таким чином, команди розписали мирову нічию 1:1.

Через кілька днів, 2 серпня, МКФ “Прикарпаття” зіграє матч Кубка України проти львівських “Карпат”.