Головна Різне Футзалісти “Урагану” вдома перемогли львів’ян з “in.IТ” – 5:1

Футзалісти “Урагану” вдома перемогли львів’ян з “in.IТ” – 5:1

0

17 лютого в Івано-Франківську в ході матчу 22-го туру Vbet Екстра-ліги «Ураган» переміг львівську команду «in.IT» – 5:1.

У цій грі на 14-ій хвилині першими забили гості. Та на 19-й хвилині Петро Шотурма зрівняв рахунок та команди пішли на перерву.
На 25 хвилині Марʼян Масевич забив свій дебютний в Vbet Екстра-лізі мʼяч та вивів команду з нічийного рахунку. Артем Фаренюк реалізував дубль у ворота суперника на 27-й та 38-й хвилині.
За «драконів» також відзначився Михайло Грицина на 37-й хвилині.

Після 22-го туру підопічні Максима Павленка продовжують очолювати турнірну таблицю Vbet Екстра-ліги сезону 2023/24. (21 матч, 58 очок), інформує Галку пресслужба команди.

Наступного тижня на НФК «Ураган» очікує матч відповідь 1/8 Кубку України з футзалу сезону 2023/24. «Дракони» на виїзді зіграють з Хмельницьким «Соколом». Нагадаємо, що у Франківську, 7 лютого, відбувся 1-й матч 1/8 та завершився переможним рахунком для НФК «Ураган» 6:2.