Головна Суспільство Відбулося об’єднане засідання Рад з питань внутрішньо переміщених осіб Івано-Франківської області

Відбулося об’єднане засідання Рад з питань внутрішньо переміщених осіб Івано-Франківської області

0

Учора відбулося об’єднане засідання Рад з питань ВПО, на якому обговорено діяльності Рад ВПО Прикарпаття. Участь у заході взяли заступниця голови облдержадміністрації – голова Ради з питань ВПО Людмила Сірко, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області, секретарі та члени рад, утворених при обласній та районних державних адміністраціях, а також міських, селищних і сільських територіальних громадах, зокрема, заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Голова Ради з питань ВПО при Івано-Франківській ОДА презентувала Стратегічний план розвитку Ради ВПО та план діяльності Ради на І півріччя 2024 року.


Також до обговорення проблемних питань долучилися заступник обласної Ради з питань ВПО – регіональна координатора БО «БФ «ССС» у Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук і Олена Демірська – представник БФ «Рокада».


Досвідом роботи в районах та територіальних громадах поділилися представники м. Коломиї, Коломийського, Калуського та Надвірнянського районів.


Учасники заходу у формі відкритого діалогу обмінялися ідеями, спрогнозували нові можливості для спільних ініціатив та проєктів Рад ВПО.


Довідково

В області створено 38 Рад ВПО:

Івано-Франківською обласною державною (військовою) адміністрацією затверджено розпорядження «Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації» від 31.08.2023 № 333;

Верховинською РВА (1 районна + 3 ТГ);

Івано-Франківською РВА (1 районна + 10 ТГ);

Калуською РВА (1 районна + 6 ТГ);

Коломийською РВА (1 районна + 4 ТГ);

Косівською РВА (1 районна + 2 ТГ);

Надвірнянською РВА (1 районна + 6 ТГ).


Важливо, що Ради ВПО створені задля участі у реалізації регіональної політики у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених людей.


Додамо, що Рада ВПО – це консультативно-дорадчий орган, до якого входять представники ВПО, члени громадських організацій та державних структур. Вони функціонують також при міських, селищних, сільських або районних радах. Представники ради уже беруть активну участь у громадському житті, а згодом можуть долучатися і до розробки законодавчих документів для покращення життя ВПО в області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Exit mobile version