Головна Спорт Другий тур Першої ліги: “Прикарпаття” на виїзді поступилося “Ниві”

Другий тур Першої ліги: “Прикарпаття” на виїзді поступилося “Ниві”

0

Клуб “Прикарпаття” провів другий тур у рамках Першої ліги.

У неділю, 6 серпня, франківська команда поїхала на виїзд до Тернополя, де провела матч проти “Ниви”, інформує Фіртка.

У попередньому турі тернополяни мінімально обіграли команду “Буковина” з міста Чернівці – 1:0. “Прикарпаття”, в свою чергу, розписало мирову нічию у матчі з “Поділлям” (Хмельницький) – 1:1. У кубкових матчах “Нива” в серії пенальті пройшла хмельницьку команду, а франківчани перемогли “Карпати” у Галицькому дербі.

Перший тайм цього матчу пройшов без явних гольових моментів. За стартові 20 хвилин команди на двох мали дві жовті картки та виконали по заміні. Однак рахунок незмінний 0:0.

Другий тайм проходив у тому ж форматі, що і перший. “Нива” більше контролювала м’яч, а “Прикарпаття” хотіли дочекатися контратаку.

Матч рухався до нічийного результату, але на 87-й хвилині, після чергового стандарту, господарі поля вийшли вперед. Хруставка заштовхав м’яч у порожні ворота.