Головна Спорт Відразу дві золоті медалі на чемпіонаті Європи здобули боксерки з Івано-Франківська

0

Вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ Марія Мандзюк виборола  першість у ваговій категорії 54 кг. Тренується спортсменка під керівництвом Василя Кондрата та Антона Коссе.

Інформує Голос-Інфо з посиланням на  Голову Івано-Франківської ОВА

Ще одну золоту  медаль здобула Надія Ребрик у ваговій категорії 80 кг. Її наставник – Олег Коропецький, а першим тренером дівчини був наш загиблий захисник Віталій Мерінов.

Відзначились наші спортсмени і на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді, який відбувся в Португалії .

Серед юніорів маємо такі перемоги:

Ірина Федорів посіла 2 місце в каное-одиночці на дистанції 200м. Тренується під керівництвом Миколи Перога.

– відразу дві медалі у Віталія Пристая -2місце в каное-одиночці на дистанції 200м й3 місце у складі каное-двійки на дистанції 500м. Його тренує Тетяна Дмитрук.

Вітаємо нашу талановиту молодь та наставників зі здобутками на європейській арені!