Головна Події Прикарпатські рятувальники пройшли спеціальні навчання з гасіння складних пожеж

Прикарпатські рятувальники пройшли спеціальні навчання з гасіння складних пожеж

0

Рятувальники Прикарпаття та Буковини пройшли спеціальні навчання з гасіння складних пожеж спільно з румунськими колегами у місті Сірет та взяли участь розробленні та погодженні спільного плану реагування разі виникнення надзвичайних ситуацій.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Учасники обмінювались досвідом, професійними навичками та новітніми методами гасіння пожеж самостійно або у співпраці із авіаційною підтримкою та використанням водозбірників, пристроїв-ковшів, наземних засобів пожежогасіння: мотопомп, автомобільних цистерн, насосних установок, резервуарів та інших засобів.


Також протягом тижня вогнеборці відпрацьовували визначення складних теплових явищ, дотримання заходів безпеки для захисту від негативного впливу диму та отруйних газів, що виділяються під час пожежі.


 Дані навчання організовані в рамках реалізації проекту “Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE”, що фінансується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014 – 2020. Загалом, проектом передбачено проведення десяти таких тренувальних сесій з різних тематик. Учасниками кожної сесії є 5 представників кожного бенефіціара проекту.


Поряд з тим, у період з 14 по 16 червня у м. Сучава, Румунія, делегація ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області брала участь у заходах «А 3.2 – розроблення та погодження спільного плану реагування» та «А 1.1 – засідання Керівного комітету» проекту BRIDGE. В рамках даних заходів велася робота над єдиним набором правил і заходів для забезпечення спільного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій з можливим транскордонним ефектом із залученням певних категорій сил і засобів Румунії та України. План може бути реалізований у разі виникнення пожежі, включаючи масштабні та лісові пожежі, серйозні аварії на транспортних шляхах у прикордонній зоні, сильні землетруси та зсуви, повені, забруднення води, повітря та ґрунту, що супроводжується впливом на довкілля в прикордонній зоні,а також проведення пошуково-рятувальних робіт в гірській місцевості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Exit mobile version