Головна Суспільство Інноваційні ваучери до 60 000 гривень для представників малого та середнього бізнесу...

Інноваційні ваучери до 60 000 гривень для представників малого та середнього бізнесу Івано-Франківська

0

Інноваційні ваучери до 60 000 гривень для представників малого та середнього бізнесу Івано-Франківська

У травні розпочинається прийом заявок на Конкурс підтримки інноваційного розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується Європейським Союзом в межах програми «Мери за економічне зростання». Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради є одним із партнерів  проєкту та організатором конкурсу.

Метою конкурсу є сприяння розвитку підприємницької діяльності, надання фінансової підтримки малому та середньому бізнесу Івано-Франківська для розвитку економіки інновацій в місті.

Конкурс розпочнеться 04.05.2023 про що буде офіційне повідомлення із зазначенням інформації про умови та форми подачі заявок. Заявку можна подати з 04 по 24 травня 2023 р.

Інформація про старт прийому заявок буде також опублікована на сторінці Нова економіка Івано-Франківська, на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради та газеті «Західний кур’єр».

За результатами конкурсу, 20 переможців отримають до 60 000 гривень (без ПДВ) кожен у вигляді “інноваційних ваучерів” на реалізацію проєктів, пов’язаних з інноваціями. 

Хто може взяти участь в конкурсі?

Фізичні особи-підприємці, юридичні особи – представники малого та середнього бізнесу, які ведуть підприємницьку діяльність в Івано-Франківську та  подадуть свій проєкт відповідно до Положення конкурсу.

На які цілі можна отримати фінансування?

Пріоритет буде наданий інноваційним ідеям і проєктам у наступних сферах:

Інновації: дослідження та розроблення нових видів продукції, що може включати конструкторські послуги, моделювання продукту, промисловий дизайн для продукту, налаштування продукту для нового типу клієнтів, розробка алгоритмів; сертифікація, що може включати отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях; патентування; ліцензування; реєстрація авторського права; використання послуг конструкторських лабораторій, майстерень;

Маркетинг: створення та оновлення вебсайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн магазинах; розроблення і видання (друк) візуальних рекламних матеріалів (листівки, брошури, флаєри, рекламні каталоги, довідники);

Консалтинг: підготовка досліджень і розробок, призначених для підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності бізнесу, що може включати підготовку бізнес-моделі, бізнес-плану, фінансового плану, підготовка експортної стратегії компанії, налагодження бізнес-процесів; оцінка інвестиційної привабливості та визначення вартості бізнесу для залучення інвестицій – оцінка бізнесу; оцінка бізнес-кейсів для інвестування власних ресурсів (наприклад розробки нових видів продукції, виходу на нові ринки, створення власного виробництва) – оцінка доцільності; консультаційні послуги із визначення напрямків розвитку бізнесу, здійснення стратегічного та операційного планування, з фінансових питань, маркетингової і кадрової політики, планування виробництва.

Які критерії оцінювання проєктів?

Конкурсна комісія оцінюватиме заявки за такими критеріями:
– вплив результатів реалізації проєкту на підвищення капіталізації бізнесу (створення інтелектуальної власності, залучення інвестицій тощо);
– вплив результатів реалізації проєкту на комерційний результат (збільшення обсягів продажів, зростання експорту, виведення на ринок нової продукції або послуг);
– новизна проєкту (наскільки проєкт є новим для компанії);
– актуальність проєкту;

– життєздатність проєкту після впровадження.

Відповідно до кожного з критеріїв виставляються бали у кількості від 1 до 10. За результатами загального підрахунку балів щодо кожного поданого проєкту Конкурсна комісія приймає рішення.

Конкурс підтримки інноваційного розвитку малого та середнього підприємництва у Івано-Франківській міській територіальній громаді відбувається в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Втілюють проєкт “Нова економіка Івано-Франківська” спільно Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто.

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська” фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Exit mobile version