31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Дві громади Прикарпаття отримали майже 6 мільйонів гривень для підтримки потерпілих від насильства

На Прикарпатті дві громади отримали державну субвенцію на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Заступниця голови ОДА Людмила Сірко взяла участь в онлайн-нараді щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки потерпілих від насильтства. Нарада відбулася під головуванням заступника міністра соціальної політики України Уляни Токарєвої, інформують в ОДА.

Зауважувалося, що розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 07.08.2023 № 309 затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 5 875,016 тисяч гривень, а саме:

– бюджету Городенківської міської територіальної громади в сумі 906,050 тисяч гривень на створення денного центру при комунальному закладі «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради;

– бюджету Коломийської міської територіальної громади в сумі 4968,966 тисяч гривень на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.

Важливо, що у Городенківській міській територіальній громаді завершено всі роботи, зазначені в кошторисній документації. Кошти освоєно в повному обсязі, повідомили в ОДА.

В Коломийській міській територіальній громаді проведено демонтажні роботи в приміщенні. Розпочато роботи щодо заміни покрівлі та внутрішні роботи. Субвенцію заплановано освоїти до кінця року в повному обсязі.

На виході у Коломиї та Городенці запрацюють центри для потерпілих від сімейного чи статевого насильства.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд