1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 30 Листопада, 2023

Реклама

spot_img

ЦНАПи Прикарпаття отримали відзнаку на Digital Forum: Дієвий ЦНАП 4.0.

Впродовж двох днів з 19 по 20 жовтня у м. Київ відбувається діджитал-форум щодо розвитку ефективного та доступного державного сервісу для українців.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Під час форуму представники та представниці Міністерства цифрової трансформації України й інших міністерств, Європейського Союзу (ЄС), Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, ОВА та центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) обговорили стан та перспективи інноваційного розвитку державного сервісу.


Великою приємністю для делегації з Івано-Франківської області було отримання відзнаки «Найкраща територіальна доступність мережі ЦНАП». Організатори заходу – Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — розширення прав і можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського.


На форумі йшлося про відновлення та розвиток центрів надання адміністративних послуг, цифровізацію державних послуг, масштабування позитивного досвіду щодо створення центрів; безбарʼєрність та якісні державні сервіси в кожній громаді та розвиток якісних офлайн-послуг.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,400ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд