0.4 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 30 Листопада, 2023

Реклама

spot_img

У ЦВК відповіли, чи можливі проміжні вибори до парламенту на Прикарпатті після смерті нардепа Андрія Іванчука

Як інформувала Галка раніше, 25 вересня на 50-му році життя раптово помер нардеп-мажоритарник з Коломиї Андрій Іванчук. У Центральній виборчій комісії виданню відповіли, чи можливе призначення проміжних виборів на окрузі № 88 у час воєнного стану.

В управлінні комунікації Секретаріату ЦВК “Галці” підтвердили, що через воєнний стан заборона на проведення виборів триває.

Комісія стверджує, що в умовах війни неможливо гарантувати дотримання законності та правопорядку, загальновизнаних міжнародних стандартів забезпечення прав людини, засад загальних, рівних, вільних і прозорих виборів як основних принципів виборчого права.

“Таким чином зазначені обставини унеможливлюють на сьогодні ухвалення Комісією рішень про призначення відповідних проміжних виборів народних депутатів України. Ці питання можуть бути розглянуті лише після припинення або скасування воєнного стану”, – розповіли у ЦВК.

Довідково: У випадку припинення повноважень народних депутатів України, які були обрані в одномандатних виборчих округах, виборчим законодавством передбачено, що ЦВК у порядку, встановленому законом, має призначити проміжні вибори народних депутатів України.

Читайте також: Внесла у санкційний список. Прикарпатським нардепам у Росію зась

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,400ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд