17.7 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 4 Жовтня, 2023

Реклама

spot_img

Відкрили реєстрацію на відбір бізнес-проєктів та ідей для презентації під час Європейських днів досліджень та інновацій в Івано-Франківську

Цієї осені Івано-Франківськ вперше приєднається до проведення Європейських днів досліджень та інновацій. Організатори запрошують реєструватися підприємців, представників стартапів, інноваторів, авторів бізнес-ідей, студентів презентувати свої бізнес-ідеї, проєкти чи науково-дослідницькі розробки, які потребують інвестицій, фінансування або виходу на ринок. 

Про це Галку інформують організатори.

Це подія, яка на одному майданчику об’єднає представників бізнесу, науковців, дослідників та влади для обговорення важливих питань в галузі інновацій, досліджень та комерціалізації інноваційних продуктів в Україні.

Під час події буде можливість презентувати свої бізнес-ідеї, стартапи чи розробки. Також запрошують реєструватись тих, хто успішно вийшов на ринок та вже комерціалізував свій продукт, але потребує підтримки в подальшому розвитку.

Під час презентації  можна буде отримати зворотний зв’язок та познайомитись із представниками бізнесу, яким може бути цікаво підтримати, чи навіть профінансувати ідею, чи проєкт. 

Особливо заохочують реєструватись авторів ідей та проєктів, які містять науково-дослідну складову, є технологічними, інноваційними, створюють нові бізнес-моделі чи по-новому вирішують існуючі проблеми споживачів.

Щоб зареєструватись, потрібно подати заявку у короткій формі.

Детальна інформація на сайті.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,878ПідписникиПідписники
21,200ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд