26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

МОМ опрацьовує проєкт щодо облаштування житла внутрішньо перемішених осіб на Прикарпатті

Під час зустрічі заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко із представниками Міжнародної організації міграції (МОМ) обговорювали питання щодо покращення житлових умов внутрішньо переміщених людей. Цей захід відбувся за участю фахівців департаментів соціальної політики, міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад ОДА.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Йшлося про потреби щодо житла для переселенців, можливості проведення реконструкцій існуючих приміщень, а також приведення у відповідність місць тимчасового проживання ВПО з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2023 № 930 «Про деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та Порядку функціонування місць тимчасового проживання ВПО.


Людмила Сірко подякувала МОМ за ефективну співпрацю з обласною військовою адміністрацією: «Ми підсилюємо гуманітарні потужності, співпрацюючи із благодійниками. На Івано-Франківщині ефективно впроваджує проєкти підтримки ВПО Міжнародна організація з міграції, яка облаштовує шелтери, надає необхідну соціальну, медичну допомогу ВПО, забезпечує генераторами та системами опалення соціальне житло та заклади охорони здоров’я. Важливо зараз продовжувати роботу щодо облаштування прихистків для переселенців у відповідності до сучасних вимог».


Представники Міжнародної організації міграції (МОМ) розповіли про напрацювання, які передбачають два напрямки: підтримка місць компактного поселення ВПО (приведення їх до гідних умов проживання ВПО), а також допомога переселенцям, які залишають тимчасові умови проживання, – це надання необхідної гуманітарної допомоги, підтримка щодо їх працевлаштування та впровадження мікрогрантових програм підтримки малого та середнього бізнесу.


На завершення зустрічі Людмила Сірко зауважила, що надзвичайно важливо відчувати підтримку наших міжнародних партнерів. Завдяки нашій ефективній співпраці ми можемо надавати допомогу усім, хто її потребує у складний час війни.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд