26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Калуський краєзнавець Василь Фіцак проведе онлайн-лекцію у рамках проєкту “Бойківські Карпати”

Це вже п’ятдесята подія онлайн-лекторію у рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати».

Громадський діяч, волонтер, краєзнавець, голова ГО «Івано-Франківська регіональна фундація «Карпатські стежки», начальник пошуково-рятувального відділення “Явірник” на горі Піп Іван Чорногірський Василь Фіцак стане спікером проєкту від відділу туризму Івано-Франківської ОДА, інформують “Вікна”.

Тема виступу: «Значення і роль маркованих маршрутів: від теорії до практики».

Онлайн-лекторій відбудеться 21 вересня о 16.00 на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями.

Відеозапис буде надіслано для всіх охочих за запитом на ums@if.gov.ua.

Довідка. 1 березня 2023 року управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів розпочало експериментальний проєкт «Бойківські Карпати».

Ініціатива буде реалізована упродовж 2023 року у межах східної частини етнорегіону Бойківщина, територіальні громади якої обрані як пілотна територія для реалізації проєкту.

Метою проєкту «Бойківські Карпати» є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Реалізація мети буде здійснюватися за трьома напрямками: облік і аналіз даних всіх можливих ресурсів території; навчання управлінців, працівників освіти і культури, малого і мікробізнесу сфери туризму, креативних індустрій; промоція туристичної дестинації.

З метою упізнаваності проєкту розроблено візуальну айдентику, яка відображає природну, історико-культурну спадщину Бойківщини.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд