24.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Вересня, 2023

Реклама

spot_img

У Калуші успішно пройшли випробування теплових мереж

Відбулося засідання оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах забезпечення Калуської міської територіальної громади в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Присутні керівники теплопостачальних організації доповіли про підготовку до подачі тепла. У місті відбулися гідравлічні випробування, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

— Станом на 9:00 15-го вересня ми тримали тиск у мережі 3 кілограми. Після 9:00 ТЕЦ збільшила нам тиск на більш ніж 10 атмосфер. Випробування відбулись на більш ніж 90% тепломереж, — доповів директор КП «Калуська енергетична компанія» Петро Шевчук. — Наразі ми завершуємо заміну ділянки мережі на вул. Хмельницького, 19. Маємо замінити ще дві ділянки. Для цього вже замовили труби.

Петро Шевчук повідомив, що випробування відбулися успішно.

Директорка філії «Калуська ТЕЦ ТОВ «Констанза» Олександра Якубишин повідомила, що на теплоелектроцентралі теж тривають підготовчі заходи для постачання теплоносія у місто, а також – працюють над формуванням запасу пального.

Наразі триває розрахунок цьогорічних тарифів на тепло. Тариф для населення, зважаючи на мораторій у державі, не зросте. Для бюджетних установ він буде економічно обґрунтованим.

Про стан підготовки до холодного сезону доповіли керівники відомств, управляючих компаній, представники управління житлово-комунального господарства.

Вирішили створити спільну комісію з обстежень аварійних ситуацій на мережах тепло-, водопостачання і водовідведення.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,873ПідписникиПідписники
21,200ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд