26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

На Прикарпатті відбулося чергове засідання спостережної комісії при обласній військовій адміністрації

Сьогодні під керівництвом заступниці голови ОДА Людмили Сірко відбулося засідання спостережної комісії при обласній військовій адміністрації. Учасники заходу узгодили порядок роботи комісії та питання виїзної роботи обласних, районних спостережних комісій.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Розпочинаючи засідання, Людмила Сірко ознайомила присутніх з оновленим складом спостережної при обласній військовій адміністрації, наголошуючи на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб та звільнених від відбування покарання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, надання допомоги у соціальній адаптації таких осіб, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.


Член спостережної комісії, директор реабілітаційного шелтеру Святої Ольги Микола Горгула розповів про шелтер Святої Ольги, що у селищі Лисець (ГО «Елеос-Україна»). Цей прихисток облаштований задля тимчасового перебування для людей, потерпілих від домашнього насильства. Його завдання – створення гідних умов для соціально незахищених груп населення.


Під час засідання спостережної комісії обговорювали питання щодо підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання, забезпечення їх тимчасовим житлом, проведення з ними психосоціальної роботи.


Окремо заслухали питання щодо особливостей роботи спостережної комісії при Коломийській районній державній (військовій) адміністрації.

Йшлося й про організовані виїзні засідання спостережної комісії при ОВА, розгляд звернень щодо дотримання прав, свобод, законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд