24.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Вересня, 2023

Реклама

spot_img

Громада на Франківщині виставила на приватизацію будівлю бутового складу

Більшівцівська селищна рада виставила на державні онлайн-аукціони для приватизації будівлю бутового складу в с. Кукільники. Торги відбудуться у державній електронній системі Прозорро.Продажі 20 вересня.

Будівля бутового складу – на вул. Галицька, 27 Б. Загальна площа – майже 520 квадратних метрів. Це одноповерхова будівля, зведена у 1960 році. Об’єкт під’єднаний до електромережі. Стартова ціна – 11,1 тисяч гривень. Усі охочі позмагатися за цю будівлю на онлайн-аукціоні з приватизації можуть подавати заявки на участь через акредитовані в системі Прозорро.Продажі майданчики до 19 вересня.

продається будівля бутового складу в с. Кукільники

Мала приватизація державного та комунального майна відповідно до законодавства проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі. Малій приватизації підлягають обʼєкти – нерухомість, підприємства та інші обʼєкти, балансова вартість яких не перевищує 250 млн грн. Приватизація державного майна через електронну торгову систему Прозорро.Продажі допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. А кошти від приватизації комунальної власності наповнюють місцеві бюджети. До прикладу, від початку повномасштабного вторгнення таким чином місцеві бюджети на Франківщині заробили понад 14 мільйонів гривень. 

Взяти участь в е-аукціонах може кожен, хто має на це визначене законодавством право. І приватизувати за ринковими цінами унікальну нерухомість, яку виставляє тільки держава або громада.

Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих в електронній торговій системі Прозорро.Продажі, та підготувати необхідний пакет документів. Тоді ви можете подати заявку на участь у торгах за об’єкт, який вас зацікавив, і запропонувати свою ціну. Також учасники повинні сплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески.

Для переможця аукціону гарантійний внесок зараховується в оплату за актив, ціна продажу якого визначається на електронних торгах. Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта. Далі – підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.

За новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінках у Facebook Прозорро.Продажі і Фонд держмайна України.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,873ПідписникиПідписники
21,200ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд