18.6 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну раду.

Під головуванням Наталії Щербій та за участі голови обласної ради Олександра Сича відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва. В ході засідання члени комісії заслухали інформацію про стан співробітництва між префектурою Хіого (Японія) та Івано-Франківською областю (Україна).

Участь в засіданнї комісії також взяв професор університету Кобе Гакуін (Японія), президент Асоціації україністів Японії, голова Комітету підтримки України з питань втілення ідеї “креативної реконструкції” за моделлю префектури Хіого Йошихіко Окабе.

“Я дуже сподіваюся на вашу перемогу у війні та на розвиток нашої співпраці в майбутньому”, – сказав Йошихіко Окабе.

Зокрема, у якості невідкладного заходу підтримки префектура Хіого працюватиме над сприянням в реалізації проекту “Навчання спеціалізованого персоналу з Івано-Франківської області в префектурі Хіого”, починаючи зі сфер “Ментальна допомога” та “Протезування і реабілітація”.

“Українсько-японські відносини є абсолютно історично логічні і закономірні. Так само як московщина анексувала Крим, так само після Другої світової війни вона анексувала північні японські острови. І коли ми говоримо, що рано чи пізно повернемо свої землі, то такі ж настрої є в японському суспільстві – повернути свої землі. Японія відчуває ті ж проблеми, що і ми, хоча це відбувається на іншому кінці планети. Коли інші держави з початку збройної агресії в 2014 році тільки говорили про допомогу, японський уряд вже тоді одним з перших почав надавати допомогу і надає її протягом всіх років російської агресії”, – наголосив Олександр Сич.

За вагомий внесок у розвиток японсько-українських відносин Йошихіко Окабе вручив почесні грамоти Асоціації україністів Японії.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,867ПідписникиПідписники
21,200ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд