22.1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 21 Вересня, 2023

Реклама

spot_img

Останні 10-15 років понад 80% туристів відвідують лише південні райони Прикарпаття, – ОДА

У відділі туризму Франківської ОДА розповіли, що працюють над проєктом “Бойківські Карпати” (який стартував 1 березня 2023 року) для того, аби розосередити потік туристів та гостей Прикарпаття на інші громади, а не лише у південні райони.

Про це пише “Галка” з посиланням на брифінг начальника відділу туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Передерко, 13 вересня.

Йдеться про те, що туристи та гості області переважно відвідують Верховинський, Косівський та Надвірнянський (здебільшого Яремчанська ТГ) райони.

“Наша стратегічна мета, як структурного підрозділу ОДА, полягає в тому, щоб розосередити туристичні потоки в області, оскільки, за нашими аналітичними даними, останні 10-15 років понад 80 відсотків туристів і гостей нашої області відвідують південні райони. Мова йде про Верховинський, Косівський та Надвірнянський район (Яремчанська ТГ). Для того, щоб потенційно через 5-10 років розосередити ці потоки, ми цього року працюємо активно з Бойківськими громадами”, – зазначив Віталій Передерко.

За його словами проєкт “Бойківські Карпати” реалізовується за трьома напрямками:

  • Глибокий аудит ресурсів територій;
  • Проведення навчання з управлінцями територіальних громад у сфері туризму, культури та економіки;
  • Маркетинг територій.

Головне фото: “Ukraїner”.

Довідково: 1 березня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів розпочало експериментальний проєкт «Бойківські Карпати». Його метою є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Детальніше про проєкт: “Боківські Карпати”.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,868ПідписникиПідписники
21,200ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд