6.8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 10 Листопада, 2024

Реклама

spot_img

Високі стандарти та просторовий розвиток: в Івано-Франківську пройшов форум девелоперів (ФОТО)

В Івано-Франківську 10 серпня відбувся форум «Наш соціум — культура девелопменту», який організувала будівельна компанія Socium Developer.

Як зазначили організатори, метою форуму є покращення екосистеми взаємовідносин між девелоперами, клієнтами, рієлторськими компаніями, науковими спільнотами, архітекторами та сервісними службами Івано-Франківська.

Так, під час форуму обговорили ряд важливих питань, а зокрема:

Який стандарт якості пропонує девелопер клієнту для забезпечення абсолютної відкритості?
Як формується екосистема взаємовідносин між девелоперами та клієнтами в Івано-Франківську?
Які рішення впроваджують та пропонують девелопери для розвитку мікрорайонів міста та покращення умов життя в житлових комплексах, які там розташовані? Що робить їх привабливими для клієнтів?
Які побажання та вимоги клієнтів при виборі житлового комплексу та квартири?
Як міська влада бачить участь девелоперів у формуванні простору міста.
Просторовий розвиток Івано-Франківська. Гармонійний розвиток та поєднання районів міста.
Як будівельна компанія Socium Developer бачить розвиток міста.
Зі слів директора з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer Олега Доскача, ціль форуму вкрай проста — клієнт, який звернеться до будівельної компанії отримає стандартизований продукт високої якості.

Сьогодні перед будкомпаніями не стоїть завдання — збудувати багато квартир, а є мета — побудувати якісне житло, яке згодом можна передати своїм дітям.

«Ми створюємо той продукт, який дає можливість людям почувати себе комфортно.

Для нас вкрай важливим є стандарт, коли ми пропонуємо не метр квадратний, а простір — те, що ми називаємо просторовим розвитком.

Ми вдячні нашим архітекторам, які створюють цей простір не лише навколо будинку, а й самі квартири мають комфортні та якісні умови проживання.

Ще одна вкрай важлива річ — кооперуватись з іншими суб’єктами, які працюють на ринку нерухомості для генерування ідей, аби клієнт у результаті отримав найкращий продукт.

Завдяки цьому ми можемо працювати для людей. Усі ми хочемо жити в комфортних умовах та розуміти, за що заплатили», — ділиться Олег Доскач.

Як додає Доскач, саме в Івано-Франківську з 2004 року міська влада дала поштовх розвитку девелопменту.

«У 2003—2004 роках міська влада зробила далекоглядний інвестиційний крок — на території колишньої військової частини (на вулиці Пилипа Орлика та Південний Бульвар) за кошти місцевого бюджету розробили проєктну документацію.

Міська влада зробила мудрий крок. Компанії, які мали ліцензію на будівництво, могли за місяць там будувати багатоквартирні будинки.

В інвестиційному бізнесі є таке ключове поняття як «час до ринку».

Влада міста потрапила на «золоту жилу»: час до ринку скоротився до тридцяти днів. В інших містах — це й сьогодні триває до двох років.

Відтак, це дало не просто поштовх розвитку житлового будівництва, це був крок до розвитку міста в цілому», — зазначив директор з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer.

Разом з тим, Олег Доскач під час виступу на форумі виділив базові стандарти, які вартують нагальної уваги:

  • стандарт продукту, що будується;
  • стандарт організації стосунків між учасниками ринку;
  • стандарт експлуатації житлового фонду у новобудовах.

«Перший стандарт: ринок покупця. Щоб ми могли не лише зачепити, а й чітко виставити завдання — відкривати продажі не швидше, аніж збудовано три житлові поверхи. Наголошу, що відповідальність девелоперів перед покупцями — створювати продукт, у який споживач зможе інвестувати без ризику.

Другий стандарт: якісно — це дорого. Треба розуміти, що будувати якісне житло — це вимога часу. Не доцільно витрачати кошти людей та працю девелоперів на дешевий продукт. Якщо ми будемо керуватись не якістю, а ціною — то далеко не зайдемо.

Третій стандарт: — створювати комфортний простір для життя. Розвиток міста — це просторовий розвиток житлових комплексів. Відтак, будувати для людей — це подбати не лише про сьогодні, а й про завтра», — зауважує директор з розвитку будкомпанії Socium Developer. 

Зі слів члена ради Асоціації фахівців з нерухомості України Нестора Слюсаренка, на Івано-Франківщині найменша вартість житла за квадратний метр на заході країни.

«Пропозиція породжує попит. Аналогічно конкурентність породжує якість. Чим більше компаній стає, тим більший у людей є вибір.

Основна відмінність та перевага Івано-Франківська — велика кількість забудовників й від цього суттєво виграє споживач.

Коли покупець шукає житло, він дивиться не один, а десять комплексів, тому може обрати найкраще.

На першому місці, звісно, — співціна та якість. Сьогодні змінилася концепція на квадратний метр — люди не купують просто метри квадратні.

Зараз люди хочуть дуже якісного та сучасного житла. І це можливо завдяки таким компаніям, як Socium Developer, які пропонують житло, яке відповідає викликам часу», — каже Слюсаренко.

Нестор Слюсаренко додає, що проведення таких заходів та залучення до них фахівців є вкрай важливим.

«Прекрасно, що такі заходи існують. Вони обʼєднують людей, які залучені в процес створення, планування та продажу житла. І це показує споживачу, що компанія не лише відкрита й розвивається, а й показує, як саме вона розвивається.

Окрім того, збирає довкола тих людей, які залучені в цьому процесі.

Адже згодом ці фахівці зможуть вказати своїм клієнтам, які з будкомпанії не стоять на місці, а, розвиваючись, створюють нове сучасне житло», — наголошує спеціаліст.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
22,100ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд